| loryka00 a întrebat:

Am si eu o problema. Imi place de un baiat de ceva timp dar nu stiu daca el ma place. Uneori venea la mine ma strangea in brate dar mai face asta cu niste fete si de la un timp pe mine nu ma baga in seama straight face. intr-o zi chiar m-am certat cu el din cauza altei fete.in fine ...Cred ca o asa zisa prietena de-a mea i-a spus lucruri urate despre mine. Ce credeti?

3 răspunsuri:
| protos87 a răspuns:

Cred ca tipu nu prea stie ce vrea. Parerea mea este ca in momentul in care placi pe cineva nu flirtezi si cu altele. Succes!

| piktor a răspuns:

Daca vine si te strange in brate, mergi si tu la el si`l iei in brate. simplulaughing

| asdf123456123456 a răspuns:

Despre ce sa cred?
ca el nu tear mai place ca aia i-a zis sa spunem ca sugi la 3 lei?
rolling on the floor)
asta e un motiv intemeiat?
hai ma du-te laughing)
pimba carasu in alta parte happy