| ImAgirl a întrebat:

Cum sa atrag atentia tipului pe care il plac? tin sa va spun ca nu suntem in aceiasi clasa, ne mai italnim pe hol dar niciodata nu ne-am zis buna, doar se uita la mine si zambeste sad cred ca este tipul de baiat neserios deoarece se da la toate fetele din liceu, sau ma rog face glume gen "imi pare rau da m-o impins ala" acelasi lucru a facut si cu mine...nu vreau sa creada ca i-a iesit schema deoarece imi atrasese atentia mai de mult, chiar din prima zi daca nu ma insel pentru ca m-a prins de par( glume facute bobocilor) si mai a fost si baia in zapada... puteti vedea in intrebarile anterioarebig grin un sfat va rog

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hello pisi tati aici este realitate nu film(du-te si si bagate cu el in seama si treci la subiect)daca nu ai curaj ia o sticla de J&B si ai sa vezi ce frumos decurge discutiawinkingdar ai grija sa nu te imbeti prea tare sa iti dea sex ora la viteza se stie:*