| ImAgirl a întrebat:

Cum sa atrag atentia tipului pe care il plac? tin sa va spun ca nu suntem in aceiasi clasa, ne mai italnim pe hol dar niciodata nu ne-am zis buna, doar se uita la mine si zambeste cred ca este tipul de baiat neserios deoarece se da la toate fetele din liceu, sau ma rog face glume gen "imi pare rau da m-o impins ala" acelasi lucru a facut si cu mine...nu vreau sa creada ca i-a iesit schema deoarece imi atrasese atentia mai de mult, chiar din prima zi daca nu ma insel pentru ca m-a prins de par( glume facute bobocilor) si mai a fost si baia in zapada... puteti vedea in intrebarile anterioare un sfat va rog

2 răspunsuri:
| cartridge a răspuns:

Deci il placi? chiar daca se da la altele? happy cred ca ar trebui sa faca el primul pas daca e interesat de tine mai mult decat de altele... incearca sa te iei de el cand mai face chestii din astea... sigur o sa-i trezesti interesul mai mult decat celelalte care se ude cand le impinge pe scari. ce cretin!

| shtefy a răspuns:

Da-i replica, si vine la tine... daca nu vine nu ii pasa si da-l in pesti tongue