| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema.Prietena mea se joaca counter-strike, si a intalnit un baiat care acum vorbeste mereu cu el prin mesaje si la telefon. Pe mine ma cam ignora de atunci. Eu o iubesc enorm. Ea spune ca si ea ma iubeste si vorbeste cu ala asa, ca doar in joc este cu el.Multumesc, dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ionika17 a răspuns:

Cred ca te minte ca vorbeste doar in joc cu el, doar tu ai zis ca vorbeste si prin mesaje. Poate sa se ajunga si mai departe daca vorbeste cu el la telefon.Eu zic sa discuti cu ea serios, daca te iubeste, nu ar trebui sa vorbeasca cu altii, in genu "asta"BaftA!

4 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Intrebarea fiind? Ce vrei sa-ti spune mai exact? Cred ca ar fi bine sa vorbesti cu ea, nu cred ca o sa ii placa de el, dar ar fi bine sa vorbesti cu ea despre asta.

| Libelle a răspuns:

Intrebarea e de fapt cum de accepti asa ceva? Chiar sub nasul tau sa vorbeasca cu altul? Unde e demnitatea ta? Ori el, ori tu.

| Denis_7175 a răspuns:

El nu e din loccalitate cu noi. dar am citit cateva din mesaje si spuneau ca vine ziua lor...sf valetin si chestii din astea.

| DjChucky a răspuns:

Decii...Cs a devenit foarte naspa dupa mine am sv foarte faina mai sunt donatorii etc...DAR TE IGNORA!