| Razvanel231 a întrebat:

Am si eu o problema` sunt cu prietena mea de 2 luni si tin foarte mult la ea, dar am aflat ca ea vrea sa se f**a cu altu` zilele astea si ma minte ca nu e adevarat ca ma iubeste si ca nu m-ar insela. si nu stiu ce sa fac puteti sa-mi dati niste sfaturi?

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Eu zic altfel: De la a "vrea" şi până la a face e cale lungă.
Şi eu şi tu şi oricine poate să spună orice, asta neînsemnând că va şi face.
Ce... eu dacă spun că l-aş vrea mort pe Băsescu azi înseamnă că pun mâna pe puşcă şi merg la Bucureşti?!
Mai pe scurt, dacă ai dovezi clare că A FĂCUT-O (nu că ar urma că, că i-a spus unei prietene şi alte chestii irelevante!) atunci trimite-o-n paştele mămicuţei ei şi gata!
Dacă nu, ai încredere în ea dacă ţii la ea şi nu (mai) pleca de la prezumţia de vinovăţie.
Până la proba contrarie, ea NU te înşeală.
Şi eu aş face sex cu Elena Udrea dar asta nu înseamnă că iubita mea mă părăseşte pentru intenţia mea de a-i da sub fustă distinsei ministrese.
Înţelegi?
Numai bine.

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vezi si tu cum se poarta cu tine, daca nu te prea intreaba ce faci si iti vorbeste putin, vezi tu o schimbare in comportamentul ei inseamna ca sunt sanse sa se f... cu celalalt individ. Sa-mi zici ce mai faci cu ea.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Roxa: N-am specificat şi cum. Tu adu-mi-o pe Elena Udrea şi crede-mă c-o să mă aclami laughing

| Crisu a răspuns:

Esti tu sigur ca vrea sa si-o traga cu altul si ca te minte? Ca sa fi sigur daca te minte sau nu, spune-i ca ai aflat de nu stiu unde (baga si tu o minciuna) si ca esti sigur si chestii de-astea... ca sa o faci sa recunoasca (doar in cazul in care este adevarat). Dar nu fi tu ferm convins ca ea te minte, poate persoana de la care ai aflat te minte. happy

| NickiMinaj a răspuns:

Sex cu elena udrea? straight face socant...

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Mai cel mai bine e sa te desparti de ea straight face!
Sincer rar mai gasesti baieti ca tine care sa puna suflet intr-o relatie straight face iar fata sa isi bata joc straight face
vezi'ti de ale tale si gaseste o fata care sa te merite straight face!

| ionela22 a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai dovezi ca sa o acuzi.Tu stii sigur ca ea vrea sa faca sex cu alta persoana sau sunt doar vorbe? Daca esti sigur ca este adevarat si nu sunt doar niste vorbe rautacioase atunci inseamna ca nu te merita si meriti o fata care sa te iubeasca cu adevarat, nu te lua nici dupa gura lumii ca altii sunt rautaciosi

| DAC a răspuns:

Eu as zice sa vorbesti mult mai deschis cu ea.Lumea vorbeste, da nu se stie daca mereu este adevarat.
Bafta!

| Cosmin a răspuns:

Razvane, daca ai aflat asta, e nasol rau, sincer. Singurul sfat care ti-l pot da este sa o trimiti la mama dracului, fara suparare. In fetele din zilele noastre nu poti avea incredere absolut deloc; sunt in stare sa te insele si cu tine de fata, mai ales daca respectivul are bani, masini etc. Te cred ca tii la ea, insa cel mai bine pentru tine este sa ii spui papa. Daca nu faci asta, in timp, tu vei fi cel care va iesi cel mai sifonat.

| TheoIsBack a răspuns:

Cel mai bine e sa te gandesti bine de la cine ai aflat astawinking. Este posibil ca respectivul sau respectiva care ti-a zis sa minta.Nu cred ca te iubeste te-ar insela.hee hee... Altfel cea mai cruda posibilitate ar fi sa-si bata joc de tine.hee hee Eu zic ca daca esti sigur sa te desparti de ea. Totusi... parerea mea e ca mai merita o ultima sansa :*. Bafta!

| Katheriina a răspuns:

Aici ar fi o problema. Daca tu ai auzit de prin alte parti ca ea vrea sa o faca cu altul, tu ar trebui sa iti pui un semn de intrebare.Incearca sa o pui la niste teste. Eu as zice ca inca te iubeste. Zvonurile nu sunt mereu corectewinking

| Razvanel231 explică:

Am intrebat-o am vazut cand ii zicea altei fete` si ea imi zice ca nu e adevarat.

| Razvanel231 explică:

Degeaba minte. nu vrea sa recunoasca oh go on

| Razvanel231 explică:

Problema e ca ea i-a spus unei prietene ca vrea sa si-o traga cu ala azi. asta e problema mare. si ea nu stie ca eu am aflat. de aia neaga tot.

| bebeluvu a răspuns:

Daca te intelegi bine cu ea. nu f prost ai incredere in ea...asta e cel mai important intr.o relatie nu lasa a pe nimeni si nimic sa va desparta tu crede.o pe ea nu pe gura lumii...am facut si eu odata asa ca am ascultat gura lumii si am fot o proasta.big grin