| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema. Sunt impreuna cu prietena mea de 6 luni, dar vorbim de cam 1 an (suntem in aceeasi clasa, a 10a).Azi m-a invitat la ea sa ne uitam la un film. ne-am uitat noi la film vreo jumate de ora si dupa am inceput sa ne sarutam, iar mai apoi am inceput sa mimam sexul (cu haine pe noi). problema este ca, atunci cand ne sarutam am erectie, dar nu mult timp, iar cand mimam actul sexual am avut o erectie dar nu pentru mult timp, si asta ma face sa imi pun intrebari. Imi place compania feminina de cand ma stiu, oare de ce nu am avut erectie cand eram cu ea? mentionez ca la masturbare am erectie, si ca sunt virgin. oare e de la masturbare(O fac de destul de multa vreme, cred ca clasa a2a)? oare e de la emotii? as vrea sa stiu ce credeti si sa ma ajutati cu un sfat, sa stiu ce e de facut. m-ati ajuta mult happy

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Este o manifestare inexplicabila si fara nicio logica sa se intample astfel de pierderi de erectie a penisului. Cazul poate deveni ingrijorator doar daca se va manifesta la fel si in momentul in care vei ajunge sa intretii cu adevarat sex cu iubita ta.Pana atunci nu cred ca are rost sa ai motive de ingrijorare. Multa sanatate.

| chipsuri a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Eu ma gandesc ca ar putea fi de la masurbare. Oare ar trebui sa ma opresc? ca nu am ce pierde

| chipsuri a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Eu ma gandesc ca ar putea fi de la masturbare. Ar trebui sa ma opresc? ca de pierdut nu am ce pierde

| corbulalbrosu a răspuns (pentru chipsuri):

Bineinteles ca poti incerca mai ales ca te poti descarca atunci cand doresti deci chiar ca nu ai ce pierde. Succes.

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Te-ai excitat e normal