| Alexutzu_Alessandro_1984 a întrebat:

Salutare, am si eu probleme cu logarea pe mess d p calculator in schimb d p tel intru fara probleme, pe calcularor imi zc ca nu e valid contul sau parola incorecta, am incercat sa intru si pe alte calculatoare crezand ca e de vina al meu si tot degeaba, a mai intalnit cineva problema asta, stiti cumva cum pot rezolva, va multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| Isys a răspuns:

Buna, Delogheaza-te de pe tel. apoi incearca pe PC! happy

| Alexutzu_Alessandro_1984 explică (pentru Isys):

Am incercat de n ori si dupa alte calculatoare si nu merge

| Alexlaexalex a răspuns:

Pai... daca daca stii parola si id-ul poti incerca sa folosesti optiunea de "schimba parola" si poti pune o parola mai usoara. Bft

| Alexutzu_Alessandro_1984 explică (pentru Alexlaexalex):

Problema e ca nu pot sa schimb parola d p tel