| RayKzor51 a întrebat:

Am stat cu fost mea iubita 5 luni impreuna apoi s-a desp cu o zi inainte de majoratul meu din cauza ca sufeream in relatie, deoarece parintii ei nu erau de acord cu mine. A trecut ceva timp si a inceput sa vb cu mine, zice ca ii e dor de mine si ca pauza asta a facut-o sa isi dea seme cat de mult ma iubeste. Trimite poze cu ea, si cand se imbraca, imi scrie mesaje cu inimioare, ma alinta etc. Ma vrea inapoi sau si-a dat seama ce persoana buna a pierdut si nu suporta ca nu ma are.
pe de-o parte as vrea sa mai fiu cu ea ca o iubesc. dar pe de alta parte simt ca nu o sa fiu fericit si ca ma foloseste.
Ar fii mai bine sa imi vad de viata mea?

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Noi nu o cunoaștem, tu pe de altă parte - da.
Deci răspunsul este la tine nu la noi.

| Iulianaiuli78 a răspuns:

Eu zic să îi mai dai o șansă.