| ftwlicious a întrebat:

Am stat cu o fata cam o luna. Dupa m-am despartit de ea dar nici eu nu stiu motivele. A trimis un mass gen "cine ma iubeste buzz" eu i'am spus ca inca o iubesc, dupa am intreba'o si eu ca te obicei nu raspunde incearca sa evite subiectu' i'am zis doar sa se mai gandeasca si a spus ceva de fosta iubita ca imi da like la pozele dupa Facebook etc. i'am spus ca fata aceea pentru mine este un subiect incheiat.pentru totdeauna, cat timp am stat cu ea se supara de orice, dar simteam ca ma iubeste enorm, si eu simteam la fel, dar nu ma suparam pe ea, parea un "inger" nu vroiam sa fiu suparat pe ea, dar fina mea tot se baga in relatia noastra si cred ca de aia s-a despartit de mine dar mai multe persoane imi spun ca ea inca ma iubeste si sufera dupa mine, se si vede pe mess cand ies seara pune emoticoane gen ":* / love struck" Acum nu stiu ce sa fac sa ma impac cu ea. Sfaturi ceva?! Funda, dar raspuns cat mai rapid va rog!

Răspuns Câştigător
| ioana1600 a răspuns:

Buna! Spune-i ca o iubesti si ca vrei sa va impacati, sa va mai dati o sansa! Daca va iubiti si v-ati iubit sa stii ca nimic nu va poate impiedica:X love struck sunt sigura ca te mai iubeste:X Dar daca are iubit acum eu zic sa nu te mai bagi decat dupa ce se despart, daca nu are iubit treci la treabalaughing Nu pot sa iti spun cum sa o recuceresti etc ca depinde de fiecare persoana, dar incearca sa ii sp ca o iubesti si k vrei sa va impacati si incearca sa vb cu ea direct cand o faci ( fata in fata). si vei vedea ca si ea vrea:X BAFTA

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Brotac a răspuns:

Daca are iubit nu te mai impati cu ea nicioadata. ca inseamna ca nu te mai iubeste si vrea sa te uite, Daca vrei sa te impaci cu ea trebuie sa ii arati ca tu faci regulile, fa-o sa iti cada la picioare, arata-i ca nu-ti pasa, o inviti in oras, o testei, si de abia dupa aia o intrebi daca vrea sa se impece cu tine