| anonim_4396 a întrebat:

M-am despartit de el pentru. ca nu mai tin la el. Dar el inca mai tine la mine. O prietena foarte buna de-a mea mi-a spus sa ma impac cu el pentru. ca el chiar ma iubeste asa cum nu m-a iubit nimeni. Sa ma impac cu el?

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Nu stiu care a fost motivul despartirii voastre si de ce nu mai tii la el.Intr-o relatie daca iubirea nu vine din ambele parti, mai devreme sau mai tarziu se va termina.Problema cred ca este la tine si va trebui sa analizezi motivul pentru care nu mai tii la el.Impaca-te cu el doar daca il mai iubesti.Succes!

| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt a răspuns (pentru ASIGURATORUL):

Eu deja ti-am dat 2 fundite sau 3hee hee

4 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Cunosc multe fete care se impaca doar pentru el le spune ca le iubeste. daca mai simti cv pentru el impacate, daca nu nu are rost

| InSty a răspuns:

Buna daca uh nu il mai iubesti parerea mea este ca nu merita deoarece ati ajunge sa va certati iar pe langa faptul ca v-ati desparti ati ajunge si sa va urati so in astfel de cazuri nu e bine sa asculti de sfatul prietenilor doar uh stii ce e mai bine pntr tine

| AllenS a răspuns:

Damn! Nu sta cu el din mila. Wtv, macar gandeste-te, dar daca tot la ideea asta ramai, a.i.s: nu sta cu el din mila.