| AtlantisMe a întrebat:

Am stat cu o prietena in pat si ne sarutam. Ne-am dezbracat si i-am bagat penisul fara prezervativ. M-a piscat si mi-a curs sange.
Si ei i-a curs sange. Ne-am oprit nu am mai facut nimic.( Stiu ca o sa ziceti ce prost.) Amandoi avem 19 ani.
A doua zi am fost la ginecolog si ne-a zis ca ne-am pierdut virgintitatea. Si ca data viitoare cand o facem sa o facem protejat si k s-ar mai putea sa ne mai doara putin. Deci sa avem grija.
Dati-mi si mie niste indicati. Ce prezervative sa folosesc? Cred ca stiu cu sa o alint si sa o excit ca sa nu o doara dar nu m-as supara daca mi-at mai spune niste lucruri de facut din ecperienta voastra.Cum sa tin mai mult? Ce sa fac ca sa ne doara mai putinsi si sa o fac sa simta placere? Accept orice sfat.

3 răspunsuri:
| yami a răspuns:

Hey, nu spune nimeni ca esti prost, deci fara complexe?! e o experienta pe cat de placuta pe atat de dificila la inceput, care poate deveni frustranta. incearca sa creezi o atmosfera destinsa, nu prea multa lumina, muzica in surdina si un vin roze( acum, depinde ce va place, eu asta prefer), nu exagerati cu bautura, s-ar putea sa aveti reactii adverse, poate va vine somnul sau dati in altelehappy. Puteti bea cat sa va simtiti "more easily", cat sa nu va mai ganditi la "procesul" in sine, doar sa va bucurati unul de celalalt...

| soul2soull a răspuns:

Asa se intampla prima data pe viitor foloseste un durex lasa-te pe tine si excita partenera cat mai mult cu cat e excitata mai mult cu atat va simti durere mai putin

| anonim66 a răspuns:

Pai da o sa va mai doara la inceput dar dupa cv timp trece durere,ia-o si u mai usor, alint-o,mai pupo, mangaio, sp k o iubesti, fii mai senzual nu animal daca Intel ce vr sa zic :d...de care vrei u sau eawinking sper ca ti-am fost de ajutor :d