| stef1290 a întrebat:

Am suferi mult din cauza fetelor si nu mai am chef de viata as vrea sa mor sa uit ca exista iubire si fericire... AM NEVOIE DE AJUTOR nu stiu ce sa mai fac ma simt singur

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si eu la fel vreau ca tine sa mor.

| cristimihailov a răspuns:

Gandeste-te ca viata este in general ca traitul intr-o casa.

Daca stai prea mult la wc o sa vezi si o sa simti numai rahat.

Daca stai prea mult la televizor... o sa stii de toate si o sa fii antisocial.

Ce vreau sa zic este ca daca nu vrei sa ai rahat pe maini... nu te juca in toaleta.

Iesi si tu afara, fa-ti niste prieteni. E mai simplu decat crezi.

| SG1995 a răspuns:

Un psiholog e răspunsul perfect la problema ta, e cel mai bun ajutor pentru depresie.

| IoanaPuppy31 a răspuns:

Azi m-am certat cu baiatul de care imi place. Nu esti doar tu in situatii naspa.

| Brigi1998 a răspuns:

Du.te la un psiholog, te v.a ajuta sigur.

| Dumy1717 a răspuns:

Ia-ti un animal de companie, ele mereu isi iubesc stapanul

| TincuAlbert a răspuns:

Când te arunci fa un backflip si daca e posibil cheama pe cineva sa te filmeze bafta mersi anticipat

| PavelGaming a răspuns:

Pentru a reduce depresia ar fi ft ft bine sa iti cumperi un fidget spinner ori un fidget cube....sunt ft ieftine si chiar te ajuta ft bn...eu am unul si isi face treaba ft okay