| olimpia_2275 a întrebat:

Am suferit mult dupa iubitul meu de cand ne-am despartit dar am cateva zile de cand nu ma mai gandesc la el cum o faceam inainte, nu mai imi pasa ce face, cand ma cauta sunt indiferenta cu el, pe mess nu ii mai raspund... dar vorbesc tot mereu cu un baiat care ma inteleg foarte bine pot sa-i spun orice. oare el e cauza? oare chiar l-am uitat de tot pe fostul dupa cat tip am suferit?

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Timpul le vindeca pe toate... poate a venit soarele si pe strada ta.

| monyk a răspuns:

Buna, e un pas bun ca ai cu cine sa vorbesti si sa il uiti pe cel care te-a facut sa suferi, as face orice sa reusesc si eu sa il uit pe fostul iubit, dar nu prea se poatesad. oricum timpul vindeca toate ranile, eu iti urez bafta si ai sa vezi ca il vei da complet uitarii si nu va mai avea importanta in ochii tai, bafta.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nu stiu de ce mai faci referire la el daca nu mai esti cu el, daca nu mai suferi dupa el, si in plus... a aparut un altul!
Spor!

| thehope a răspuns:

Pai stii si tu vorba aia " cui pe cui se scoate" cam asa sta treaba si la tine...ai reusit intr-un final sa treci peste durerea care o aveai in suflet (asta daca tu simti ca ai reusit sa o faci) datorita unui alt baiat...

| Mixed a răspuns:

Este posibil sa-l fi uitathappy
daca ai reusit esti cea mai tare:X

| christabell a răspuns:

Ei, da si suferinta are un sfarsit si deschide calea spre un nou inceput.Nu prea conteaza daca noul baiat ti-a adus uitarea celuilalt, posibil sa fie si asa, important e doar ca ai trecut peste toate.

| :*:*Dya:*:* a răspuns:

Cam dahappy

Viata merge inainte...

| mada. a răspuns:

Cam asa se parehappy[de fapt numai tu stii]si ce daca ai uitat? foarte bine... urmatorul`baftakiss

| karra a răspuns:

Toata lumea uita la un moment dat iar daca relatia voastra nu a fost facuta ca sa mearga nu-i nimic inseamna ca vei gasi pe cineva la care chiar vei tine si care nu te va face sa suferi niciodata... iar daca tot esti singura incearca-ti norocul cu baiatul acela care te intelege si te asculta. poate chiar va iesi ceva frumoshappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ai reusit sa nu mai "tragi" amintirea lui, dupa tine. Ai reusit si pentru ca ai gasit un baiat care iti ocupa timpul si cand esti cu el te simti bine. Ma bucur pentru tine. Nu stiu daca cu noul baiat vei avea o relatie, dar macar te-a ajutat sa il uiti pe fostul prieten, sa iti revii, asa ca merita macar prietenia ta. happy