| Tmcn a întrebat:

Am terminat-o cu un băiat de ceva vreme, de fapt nici nu pot numi relaţie ce am avut noi, eram împreună la evenimente, mai ieşeam pe afară (nu aveam relaţii sexuale).
Mereu el a fost cel care m-a căutat, probabil am părut rece/distantă, şi chiar aşa am fost, nu voiam să mă implic într-o relaţie.
Acum e cu altă fată, care a stat ceva vreme după el, o perioadă,deşi tipa se ţinea mereu după el, el venea la mine.
Eu deja ştiam că situaţia asta nu va mai dura mult şi va rămâne cu ea, aşa că subtil m-am distanţiat de tot de el.
După cum era de aşteptat, acum e cu ea, deşi nimic nu pare oficial.
Ceea ce mă nedumereşte e că atunci când ne mai întâlnim (neintenţionat), mă priveşte, şi îl surprind făcând asta. Mă vede şi totuşi nu îşi întoarce privirea.
Ce să cred?
Ofer fundă.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Mai are sentimente pentru tine

| pursisimpluAlex a răspuns:

Ca nu ii este rusine sa se uite la tine chiar daca tu ai observat asta?straight face

| Tmcn explică (pentru pursisimpluAlex):

Mă miram şi eu de lucrul acesta.