| crazy_5962 a întrebat:

Am un aparat sony cyber-shot si intr-o zi am uitat cardul in unitatea de la pc acum cand reintroduc cardul in aparat imi apare,, reintroduceti cardul"pozele nu mai sunt stocate in card dar nici in memeoria interna... ce ma sfatuiti sa fac...

1 răspuns:
| Octavian_3979 a răspuns:

.mergi la un specialist de telefoane sau cineva care se ocupa cu chestii legate de carduri, iar el iti v-a readuce pozele si tot ce ai avut pe card. dar, te v-a costa putin. si eu am patit-o