| 03Dianna03 a întrebat:

Ok, sunt intr-o situatie ciudata. Acum cateva zile, m-am intalnit cu un baiat la bloc. Eu il cunosc de mult timp, ne intelegem f bine, se poate spune ca suntem prieteni. Revenind, eu eram cu bicicleta, el era cu un coleg de-al lui. Cand a plecat colegul sau, a venit la mine si a inceput sa se apropie din ce in ce mai mult de mine, pana cand am crezut ca ma va saruta. Apoi isi punea mainile peste ale mele. Dupa m-a intrebat de cine imi place. Eu, ca o proasta, am inceput sa rad, si el ma tot strangea de maini si se apropia de mine. Si stii ce mi-a zis? Ca lui ii place de o fata din clasa. Am trecut peste, i-am zis bravo. Cand dadeam sa plec el ma lua de maini si se tot apropia! Voi credeti ca ma place? P.s. cred ca imi place de el.

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Te place dar nu stiu cum sa iti spuna, asteapta sa faci tu primul pas.

| smartlollipop a răspuns:

Daca esti in clasa cu el si te-a intrebat pe cine placi, cu siguranta te place! La prima ocazie, intreaba-l daca te place big grin

| 03Dianna03 explică:

Nu l-am refuzat...laughing