| SimonaBubu a întrebat:

Am un coleg in clasa care este foarte perves si cred că este si bisexual.A trimis poze nud la mine si la 5 băieți si pozele alea au fost trimise la toți din liceu si acum cred că toți e gay.Problema este:El încearcă să de-a vina mereu pe mine, sa ma provoace multe chestii si manipulează multa lume că cică eu am trimis pozele.Ce e de făcut?

Răspuns Câştigător
| Helpme99 a răspuns:

Nu trebuie sa demonstrezi nimic. E vina lui ca le.a trimis

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

NU esti tu cea care trebuie sa-si dovedeasca nevinovatia, ci din contra el este cel care trebuie sa prezinte dovezi certe pentru ca astfel cu ajutorul lor sa probeze vinovatia ta si la o adica sa te si acuze. Pana atunci ignora orice demers de-al acestuia care te-ar putea viza atat direct cat si indirect. Multa sanatate!

| xxmelaniewhitexx a răspuns:

Incerci sa demonstrezi ca nu tu ai facut-o, iar daca nimeni nu te crede, pui problema asa: tu nu ai cum sa fi facut pozele alea, asa ca el le-a facut si ti le-a trimis, iar atunci se face de rusine. Sper ca am fost de ajutor happy