| x2gk9r a întrebat:

Salut...as vrea un sfat
Un bombardier din liceu tot clasa 10 tot incearca sa faca pe smecheru cu mine, am stat intre fete si mi-a zis "dar ce esti si tu fata" si eu de acolo i-am zis "Asa si care i problema ta "? Dupa eu dat la fostul unei colege poze cum statea la mine in brate ca cica eu trimis sa imi traga flocii
Un sfat?
Credeti ca m-am lasat la el?
Ca i-am raspuns nu am tacut

2 răspunsuri:
| StoicAnalysis a răspuns:

O replica cam aiurea laughing. Pute-ai sa-i spui: "Esti invidios?" sau "Asa imi place mie, sa fiu inconjurat de fete", sau orice altceva ce nu te face sa pari las sau fetita... Esti invidia lor ca tu ai parte de popularitate in randul fetelor. Ei mereu vor incerca sa te detroneze sau sa te doboare psihic din invidie. Lasa-i sa latre, si tu bucura-te ca esti sociabil cu ambele sexe.

| Sportacus123 a răspuns:

Ignoră-l.