| AddaAdi a întrebat:

As vrea sa ma ajutati si pe mine daca se poate intr-o problema mai intima... Stitii aseara mi-am inceput viata sexuala.Problema este ca in dimineata asta a inceput sa ma doara intrgegul corp.Am niste dureri insuportabile si cel mai doare cel mai tare e burta.Nu inteleg ce se intampla si nici daca e normal.Dau fundita mare celui mai explicativ raspuns.

Răspuns Câştigător
| alinutzaaaaa a răspuns:

Buna asa se intampla prima data cand iti incepi viata sexuala deoarece oasele tale se dilateaza si o sa ai aceste dureri 2-3 zile stai fara griji asa se intampla

1 răspuns:
| marius201307 a răspuns:

E normal sa se intample asa, cu timpul corpul tau se va obisnui si nu vei mai simtii decat placere happy