| ilegale a întrebat:

Am un prieten care este mereu atent cu mine, imi spune sa il sun cand ajung acasa sa stie ca sunt bine. Am dormit o data la el (doar dormit), ne.am uitat la filme am ras si ma lua in brate etc. Oare ii place de mine? O tinem asa ca,, prieteni" de 2 saptamani thinking

Răspuns Câştigător
| Viviluka a răspuns:

Pai exista 2 variante la chestia asta :

1. Mai sunt unii baieti care vor doar o simpla prietenie intre voi si te accepta ca pe o sora.

2 Poate te place daca se intereseaza asa mult de tine ai dormit si la el mai zici ca te ia si in brate.

Daca si tu il placi atunci intreaba-l daca ii place de tine.
Daca iti va zice el k te place si tu nu il placi atunci spune-i k tie iti place mai mult o relatie de amicitie intre voi.

Succes :*

2 răspunsuri:
| Cosmiinna a răspuns:

Cu siguranţă îi place de tine şi cu aşa băiat eşti o norocoasă happy...