| DamianTeodora a întrebat:

Am un prieten de 2 saptamani, dar nu simt nimica pentru el..ar fi mai bine sa ma despart de el sau sa continui relatia?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu eşti pe aceeaşi frecvenţă cu el, nu vă potriviţi, nu ştiu!
Decât aşe, mai bine desparte-te!
Înseamnă că nu-i de tine!
Te pup!

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Au trecut 2 săptămâni și nu este pe placul tău, nu are rost să-ți pierzi timpul.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Daca nu simti nimic atunci e mai bine sa te desparti de el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu nu stii ce vrei de la viata. desparte-te, ca mai bine acum decat mai tarziu.acum il va durea mai putin despartirea.pe viitor gandeste-te mai bine ce vrei de la viata, ca s-ar putea sa fii tu in locul lui, si nu ti-ar placea cand cineva nu stie ce vrea de la viata. bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ca nu te simti atrasa de el

| NoLiesJustLove a răspuns:

Poti sa incepi sa tii la el pe parcursul relatiei, dar daca totusi tu nu o sa simti nimic si el o sa simta din ce in ce mai mult pentru tine si tu la un moment vrei sa va despartiti atunci gandeste-te cum s-ar simti el. spune-i ca inca nu simti nimic pentru el si vrei sa va despartit sau sa luati o pauza

| foreveryou a răspuns:

Desparta-te!

| rebeca22 a răspuns:

In doua saptamani nu ai ce sa simti poate doar atractie fizica.Eu zic sa continui cu el, poate pe parcurs vei descoperi ca va potriviti.

| DamianTeodora explică (pentru rebeca22):

Nu simt nici atractie fizica pentru el happy

| Gallaxy a răspuns:

Daca nu il placi, ignora-l din ce in ce mai mult. Si desparte-te de el frumos. Poate el va suferi. dar, clar desparte-te

| DamianTeodora explică (pentru Gallaxy):

Si daca pe urma incep sa tin si eu la el?

| vladvl2 a răspuns:

Da,mai bine acum decit mai tirziu...

| Lizuka a răspuns:

Ar fi mai bine sa te desparti daxa nu simti ceva de la bun inceput happy

| FantaDeLamaie a răspuns:

De ce sa stai cu o persoana pentru care nu simti nimic? thinking