| anonim_4396 a întrebat:

Am un prieten de 5 ani, ma simt bine cu el, dar niciodata nu m-a facut indeajuns sa ma simt bine incat sa-mi dau drumu. Oare care e problema?

Răspuns Câştigător
| pokales a răspuns:

@BGD imi pare rau dar nu iti dau dreptate in totalitate. happy ultimul meu act sexual nu a fost lung si nici tare si fata a fost destul de multumita! happy chiar si-a dat drumu happy. Si crede-ma ca fata are experienta happy. Ideea e sa stii sa faci un preludiu bun iar apoi sa stii ca in timpul actului sexual sa faci si altceva in afara de a "da din buci" happy. PS: Zii prietenului tau sa faca si un sex oral in caz ca nu face asta iar cand incepeti actul sexual zii sa mai stimuleze un pic clitorisul sa te sarute, sa te muste... etc

4 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Pai femeile ca sa isi dea drumul trebuie sa ajunga la orgasm, unul mare, pentru un orgasm la femeie trebuie ca actul sexual sa fie lung, si unpic mai tare. Ca sa iti dai drumul trebuie sa faci sex tare de tot, sa tipi in gura mare cum s-ar zice, dar sa tipi natural nu sa tipi tu ca asa vrei, tipi de placere cum s-ar zice. Poti sa cauti niste filme porno cu ejaculari femimine sa vezi cum faca alea sex ca sa isi dea drumul...
Sper ca te-am ajutat. Funda? Plzzzzzzzzzzzzz

| Merry24 a răspuns:

Da daca el incepe cu 2-3 saruturi si se gandeste tac pac la bagat nu o sa ai orgasm.o spun din experienta si uite c am facut.l-am dus cu zaharelul,l-am sarutat eu incet pe buze,el pe gat, pe sani, eu iar pe gat pe sani m-am jucat cu putulica si el apoi m-a luat foarte atent... dupa c neam desbracat la bikini m luat usor.ideea e ca trebuie sa-l joci pe degete ca sa nu se mai gandeasca la sex direct

| enverhoxha a răspuns:

Femeile normale (adică 90% din total) nu îşi "dau drumul" niciodată, fiindcă nu pot.
Evoluţia i-a dotat cu orgasm pe bărbaţi, ca să-i facă să-şi îndeplinească misiunea. Femeile au primit în schimb instinctul matern. Ghinion...
Nu te lua după ce scrie prin revistele pentru cucoane. Orgasmul la femei e o raritate patologică, asociată de obicei cu nimfomania. De la Eva încoace, femeile se prefac şi bărbaţii mai naivi le cred.

| jordan210cm a răspuns:

Faceti o vizita la sexshop impreuna!