| Tiberiu1232 a întrebat:

Cand fac sex cu iubita mea nu simt nimic si imi dau drumu foarte greu oare de ce? Sa fie prea larga? Problema e ca nu simt nimic cand il bag și nici cand o penetrez...va rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
| 6Anonim9 a răspuns:

Daca nu simti nimic, probabil e ea larga. Spune-i sa se intereseze de exercitiile Kegel, sunt foarte benefice. Sa nu-ti fie rusine sa-i spui.
Daca nu e asta, e nevoie sa mergi tu la doctor.
Sanatate si mult succes!

| Otto19 a răspuns:

Du-te la doctor, spune`i simptomele, el o sa stie cel mai bine ce e de facut

| AndreeaSexoasa69 a răspuns:

E larga. imi pare rau pentru tine. sunt exercitile despre care ti-a mai spus unul pe aici nu m-am uitat la nume.
Exercitile acelea chiar functioneaza. Poate nu simti tu placere de la prea multttttttt. Dar daca nu e de la asta si cu alta fata te simti ok e de la ea