| Anet a întrebat:

Am un prieten in impas, problema lui fiind urmatoarea:"uite e o fata, pe care o plac si nu pot face ca la alealalte sa-mi bat joc sau ceva sa fie ceva pe moment, si nu stiu nu vrea sa zica nimic, nici un raspuns la intrebare, si ma tine in suspans, nu are iubit nimic
si vorbesc zilnik cu ea cel putin 20 de ore"
Ce ar trebui sa faca?

1 răspuns:
| finutza97 a răspuns:

Pai daca zici ca vb cu ea cel putin 20 de ore zilnic :o inseamna ca il place sh respectiva, deoarece e stresant sa vb cu un tip pe care nu il placi si nu vrei nimic de la el 20 de ore pe zi. insa daca zici ca nu isy poate bate joc de ea ca cu celelalte, asta ar putea fi un impediment pentru tipa sa accepte o rel cu el, deoarece stiind ce a facut cu altele, se teme sa nu faca acelasi lucru sh cu ea. parerea mea e ca ar trebui sa ii spuna ce ti-a sp sh tiebatting eyelashes