| Goby99 a întrebat:

Sunt intr-un impas si am mare nevoie de ajutor. Deci, am fost la un party de ziua unei colege. Acolo am intalnit o fata, Dora. M-am dat la ea, chiar daca am aflat ca are prieten, numele lui fiind Moldo, un fost bun prieten de al meu(coincidenta stranie). Oricum, m-am imbatat si ea s-a imbatat putin si atat m-am dat la ea pana am inceput sa ma sarut cu ea si bla, bla... A doua zi a aflat Moldo ce s-a intamplat si ei 2 cred ca s-au certat desii inca sunt impreuna. Am vorbit cu Dora pe Facebook putin si cam asta a fost. Astazi(a 3-a zi) mi-a spus ca, "desii nu ar trebui sa-mi zica" toata ziua i-a fost dor de mine si s-a gandit la mine, am mai vorbit o vreme, pana nu mi-a mai raspuns, doesn't matter. Eu o plac, si stie asta. In noaptea in care ne-am sarutat(mult) ii era ciuda ca are prieten, desii a doua zi, incerca sa-i recastige increderea. Deci, ce ar trebui sa-i zic sau ce ar trebui sa fac? Astept orice sugestie cat mai rapid posibil, pana nu trece o perioada si pierd vreo ocazie. :3

Răspuns Câştigător
| TheRealDaniel a răspuns:

"Uite stii ce, in seara aia la petrecere mi-a placut sa petrec timpul cu tine insa nu vreau ca cineva sa intervina intre noi, adica Moldo, daca vrei sa fim impreuna trebuie sa te desparti de el si sa fii cu mine"

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Intalnit-va urgent la un pahar, si dupa aceea puneti-va de acord ce doriti si puteti face.

| TheRealDaniel a răspuns:

Deci. trebuie sa o intrebi daca si ea tine la tine cu adevarat si daca vrea sa fiti impreuna sa se desparta de Moldo asta..asta ar fi in principal, atat ai de facut.

| Goby99 explică (pentru TheRealDaniel):

Pai, eu cred ca tine la mine dar, cum sa i-o zic? O dau pe direct, gen: ''desparte-te de Moldo si hai cu mine'' sau cum? Te rog da-mi ceva replici. e prima data cand ma incurc cu una care are prieten si mie cumva ca o sa iasa naspa, sti? In caz ca primesc raspunsul dorit primesti #FUNDA big grin

| TheRealDaniel a răspuns (pentru Goby99):

"Uite stii ce, in seara aia la petrecere mi-a placut sa petrec timpul cu tine insa nu vreau ca cineva sa intervina intre noi, adica Moldo, daca vrei sa fim impreuna trebuie sa te desparti de el si sa fii cu mine"