| christ91 a întrebat:

Am urgent nevoie de un sfat:ideea e ca trebuie sa am prima intalnire cu o fata,am impresia k e indragostita de bine,nu stiu e o fata linistita asta reiesind din modul cum vorbeste la telefon dar ideea e ca am input sa vorbim despre lucruri intime, ca ar vrea sa vina pe la mine, k vrea sa facem dragoste.acum intrebarea mea e urmatoarea daca o sa ma intalnesc cu ea sa incep sa o pipai sa o ating,stiti voi si sa incerc sa fac ceva cu ea in parc(ideaa e k in parc nu prea e confortabil,e lume,, etc), am vorbit cu un prieten foarte bun de al meu si mi-a zis ca daca nu incerc sa o.stiti voi avand in vedere ca i-ar place de la mine sunt prost,acum ma scuzati de unele cuvinte pe care le-am scris din cauza asta le-am si cenzurat, eu ma gandesc ca ar fi prea devreme sa incerc sa-i fac ceva de la prima intalnire chiar daca ea m-ar placea si a plans din cauza mea, ce spuneti.ms frumos,, o zi placuta

4 răspunsuri:
| christ91 explică:

Ea are 17, si eu m-am gandit la asta sa n-am probleme, mai ales la prima intalnire, dar totusi dracu isi baga coada gen prietenul meu desi il cunosc de mult are intentii bune, nu stiu sa incerc?

| rapidistzu a răspuns:

SAl,frate nu incepe asa brusc decat daca incepe ea sa te pipaie, daca incepi asa din prima o sa creada ca esti disperat dupa sex cea ce nu este bine, mai intai vezi care e traba cu ea, cum va intelegeti si pe parcurs o sa faceti mai multebig grin daca a suspinat dupa tine o sa inceapa ea cu tandreturile tu ia-o usor e mai bine tu toate intr-o zi. Bafta la intalnirebig grin

| ellenuk a răspuns:

Pai nu pare a fi o fata linistita din moment ce ti-a spus prin mesaje ca vrea sa o faceti si chestii... depinde si de varsta fiecaruia. sfat: nu te baga daca e minora ca poate sa te acuze de viol sau mai stiu eu ce... ai grija si nu o faceti pana nu va cunoasteti mai bine

| justrabbit a răspuns:

Daca are peste 18 da-i bataie happy si dupa las'o prietene ca nu este buna de gagica happy daca este minoara merge si asa dar este riscant ca nu sti ce are in cap happy