| anonim_4396 a întrebat:

maine e prima intalnire cu ea as vrea niste sfaturi cand ma intalnesc cu ea o pup pe obraz nu si si si la plecare... si in urmatoarea zi pe gura. ce intrebari sa ii pun cand ne plimbam ce sa fac sa o tin de mana? ( e cazul la prima intalnire )

4 răspunsuri:
| ღSคภ๔яค a răspuns:

Pai lucrurile astea nu trebuie invatate sau sa-ti spuna cineva de ele.Pur si simplu vin de la sine.Adica iti dai seama daca te potrivesti cu o fata daca vorbesti cu ea normal.adica nu scoti cuvintele cu clestele de la ea.In fine prima data incepe cu un puic pe obraz. apoi spune si u niste glumehappy si apoi te descurci uhappy bafta^^

| ForeverAnonim a răspuns:

Hehehe laughing) asa is si eu fratioare! mah nu te gandi dinainte ce sa faci ca la un moment dat se dau toate peste cap. mergi si improvizeaza tongue eu asa fac si merge de fiecare data happy sal

| saynotoemo99 a răspuns:

Pai privesteo in ohki iauo in brate azculto pupo pe obraz si ma ales kunoasteo

| Klau198 a răspuns:

Ce intrebare laughing intreab-o daca vrea sa se tunda ciala