| croissant a întrebat:

Am vazut ca fostul meu de acum 3 ani s-a insurat... Chiar daca a trecut atata timp de cand ne am despartit simt asa o usoara nostalgie nu stiu de ce... Este normal?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i normal, pentru ca nu ar mai fii trebuit sa simti nimic, pentru un fost iubit....inca te obsedeaza si frustreaza despartirea de el, pentru ca refuzi chiar si acum sa-i dai pace si te agati cu disperare, de un trecut care s-a incheiat demult.
Este timpul sa uiti de existenta lui si sa mergi mai departe, traind prezentul si facandu-ti planuri de viitor, ca sa poti sa fii fericita.

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

E normal....pt ca ti-e ciuda ca nu ai fost invitata la nunta

| danbnz a răspuns:

Nu.

| Emilian65 a răspuns:

Nu este normal.

| Celcestietot a răspuns:

Te-ai gandit putin la asta, acum nu traiesti cu asa ceva, mergi mai departe, cauti pe cineva happy...

| Hammurabi a răspuns:

Așa... o ușoară nostalgie ca după trotineta din copilărie pe care o regăsești după mulți ani, aruncată într-un colț de magazie? laughing

Suntem nostalgici după toate amintirile vieții noastre.
Nu e nimic anormal.

| VoidEternal a răspuns:

Dacă au existat sentimente profunde între voi e absolut normal. Nu suntem roboți, ce naiba. Nu prea e normal în schimbi să ajungi la vârsta la care deja fostul tău s-a însurat deja de 3 ani, (deci mă gândesc că ești trecută de 25 de ani) și să te cunoști pe tine însăți atât de puțin încât să ai dubii în privința unui sentiment atât de comun cum e nostalgia.

| mi25 a răspuns:

Da, intotdeauna simtim ceva dupa o relatie, chiar si doar de prietenie, cu o alta persoana. Sau poate de ura, durere - adica poate fi ceva din intreaga gama de sentimente fata de o persoana pe care am cunoscuta. Asa-i format psihicul uman.
Jassmina simte si ea ceva, se imte din raspuns.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Da.
Absolut normal.

Ai pus cu Adevărată sufletul ai pus cu Adevărată inima este normal sa-ti fie dor este normal sa-ti aduci aminte este normal dacă încă simțit cu Adevărată pentru el ce ai simțit si prima oară

| Anonim5695 a răspuns:

Daa, e normal, stai linistita