| Ingerfararipi333 a întrebat:

M-am despartit de fostul acum 2 luni pentru ca aflasem ca ma insela, el bineinteles ca nega. Nu se afisa cu mine niciodata, pe retelele de socializare nici atat! Astazi a pus poza cu noua lui iubita si m-a cam durut asa sufletul pentru ca, cu mine nu punea niciodata si cand ii ceream asta nu isi dorea si pentru ca l-am vazut cu altcineva. Stiu ca nu este normal ce simt pentru ca el m-a inselat si nu mai merita nimic. Voi ce credeti? Sunt eu anormala?

Răspuns Câştigător
| SilentRain a răspuns:

Mergi mai departe și nu te mai uita înapoi
Și-a bătut joc de tine

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mergi mai departe in viata. Macar ai scapat de o belea

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

E normal sa iti pese, chiar si cand stii ca s-a terminat, si nu merita. E vorba de obisnuinta.
Trece!
Probabil o avea pe "noua lui iubita" si pe vremea cand erai cu el, dar nu punea poze nici cu tine, nici cu ea, ca sa va pastreze pe amandoua. Acum si-a permis sa puna poze cu ce a ramas.

| Ingerfararipi333 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Asa este, iti multumesc mult pentru raspuns. Din partea mea ai o funda chiar daca am dat-o deja o data.

| FreddieM a răspuns:

Ai suferi mai mult daca ceilalti ar fi stiut de tine, apoi sa fii schimbata cu alta. Nu pleca capul, fii mandra ca nu a avut parte de atentia pe care nu ar fi meritat-o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ăãm nu ești anormala.
As spune că el e anormal, atât timp cat ii e rușine sa se afișeze cu tine, nici nu ar fi trebuit să aibă vreo legătură cu tine.e chiar penibil fostul tau.

"Nega asta" - e doar o tehnica de manipulare ieftina, ai de a face cu un narcisist psihopat. Dar ce sa faci daca asta le place fetelor.

Trebuie sa înțelegi că tu nu îl iubesti pe el și nu simți nimic, doar îți este rănit orgoliul pentru că nu ai reușit să-l faci pe el sa decedeze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai scăpat de un jeg, simte-te norocoasă.