| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut ca nu imi mai apare categoria dragoste si sex asa ca pun intrebarea aici: Stiu ca baietii prefera una experimentata in locul unei virgine, dar am auzit ca unii au un sentiment special cand o fac cu o virgina, deci pentru acestia e intrebarea daca e vreunul pe aici: De ce aveti un astfel de sentiment in timp ce pentru altii nu-i asa "important"? In afara de faptul ca fiecare e diferit ca persoana.

Răspuns Câştigător
| Miitzuu a răspuns:

Foarte simplu. Pentru ca te face sa te simti special pentru ca ai fost tu alesul ei si nu altul. Si ca e genul de fata care nu ar face-o cu oricine ( cel putin asta e impresia pe moment... poate ca altul...nu va mai avea aceeasi impresie tongue ). Dar asta se aplica pentrut baieti mai sensibili.