| Fashion a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care vor sa se casatoreasca virgine? voi baietii in special...ati asteapta baieti pana la casatorie? probabli ca ati vazut ca am pus intrebari de genul asta si motivul e pentru ca sunt pe punctul de a incepe o relatie si vreau sa stiu absolut tot!

10 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

1. Nicio părere. Suntem o ţară liberă, fiecare face ce vrea.
2. Nu. Nici într-un caz. Sexul e firesc, căsătoria nu!

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

@Irina19 (mă rog, irina scris cu litere chirilice): Şi tu de unde ştii asta? Ai cunoscut tu toţi bărbaţii de pe lume? Sau ai citit vreun studiu sau ai observat tu personal pe... să zicem... eşantion reprezentativ de minim 4000 de bărbaţi cu vârste între 17 şi 57 de ani?
Trezeşte-te la realitate. Pe cea mai mare parte a bărbaţilor sănătoşi la cap, mai ales dacă au gând de însurătoare, nu-i interesează câtuşi de puţin aspectul ăsta ci mai degrabă aspecte mai relevante cum ar fi trăsături ale personalităţii, dacă ştie să gătească, etc.
Salut.

| Ирина19 a răspuns:

Chiar daca majoritatea baietilor zic ca nu le-ar placea ca sotia sa fie virgina fii sigura ca in realitate e contariu, oricine si-ar dori o femeie pura langa el tot restul vietii, sa stie ca n-a fost atinsa de nimeni in afara de el.

| elenaA_9063 a răspuns:

Mai, fiecare cu principiile lui, insa eu personal n-as fi optat sa fiu virgina la nunta. Sa stii ca si sexul conteaza destul de mult intr-o relatie si daca nu esti compatibil la pat se duce naibii casnicia pentru ca atunci cand esti nesatisfacut, devii frustrat si de cele mai multe ori cauti in alta parte ce-ti lipseste...

| dorutza_9395 a răspuns:

Toate felicitarile mele pentru fetele care vor asta si nu raman virgine din obligatie.
Eu nu as fi de acord, daca ma gandesc nici n-as mai avea cumlaughing.

| Xpert a răspuns:

Ca sa intelegi am sa iti spun un banc :
fica catre mama: -mama ce are copilul ala in pantaloni?
mama catre fiica: -stai linistita draga ca daca esti fata cuminte o sa ai parte si tu de una iar daca nu vei avea parte de mai multe!
eu unul nu stiu daca as putea dar nici nu ma straduiesc sa incer :d
bafta in continuare!

| SEXobeat a răspuns:

Nu cred ca ma`s casatori virgina pentru ca chiar daca sexul intr-o relatie este de 10%, 15% trebuie sa vezi daca te potrivesti si pe aceasta cale

| alinac a răspuns:

E o prostie in ziua de azi! toate probele se dau inainte de casatorie de ex. eu is pe punctu de a ma marita cu un barbat cu 20 de ani mai mare.eu avand doar 19 si stam impreuna cam de 7 luni...ne-am dorit un copil dar din pacate am pierdut sarcina la 3 luni...cand m-am mutat la el nu stiam sa fac decat cartofi prajiti si inca vreo doua semimancaruri din astea care nu le poti manca la infinit am avut noroc de el si le-am luat pe toate de la cap la coada. dar in fine relatiile intime inainte de casatorie te ajuta sa te cunosti pe tine mai bine si tot odata sa vezi si pe ei cum sunt. dar asta nu inseamna ca trebuie sa te culci cu vreo 30 asa in limita bunului simt. te maturizeaza e altfel eu zic sa fii atenta cu cine te incurci si sa vezi daca merita! te pup.astept vessti!

| Dex_6605 a răspuns:

Nare cum, e cam imposibil in secolul XX si e o chestie cam de pe vremea lu pazvante chiorulaughingtoate cand se casatoresc nu mai sunt virgine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca e putin de moda veche. dar daca ar fi o persoana deosebita nu m-ar deranja