| Andreea6272 a întrebat:

Am vazut fete care isi pun sare pe pasarica mai exact pe gogosica, cu ce te ajuta? Te satisface?

8 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Unde ai vazut fetele astea si de ce nu le-ai intrebat pe ele?

| Andreea6272 explică (pentru Goete):

Nu am cum sa iau legatura cu ele

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Copii atat fetele cat si baietii mostenesc inteligenta de la mama pentru ca tatal e gena recisiva. Femeia este Eva ea e nascatoare de Dumnezei.

Fecioara Maria.

| Invictusman a răspuns:

Ai mai pus întrebarea asta odată, de ce te iei după toate scrintitele?

| EcceHomo a răspuns:

Sarea frăgezeste.Dar nu este singurul mod de frăgezire. Unele le bat, altele le marinează, însă, din păcate, sunt și câteva care preferă să le usuce.

| AndreeaWTS a răspuns:

Probabil dacă ai fi satisfăcută doar punând sare acolo, n-ai mai găsi sare prin supermarketuri, iar salinele ar da faliment... laughing

| Willis a răspuns:

Fără să probez, știu că pe zonele unde se produce umezeală, păsărică, ochi, nas, etc, sarea te ustură.
Dacă ai văzut, și nu crezi, probează, și ne spui și nouă...

| Gabryel85 a răspuns:

E prima dată în viața asta când aud așa ceva. Poate freacă cu sare. Dacă e suficient de grunjoasă, cine știe ce senzații interesante pot fi...