| MrSnow a întrebat:

Voi ce credeți de produsele alea pentru mărirea penisului? Că dacă ar fi adevărat toți bărbații ar fi dotați, nu? A încercat cineva așa ceva?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ca sunt vrajeli, singura modalitate e operatia atat, restul povesti

| corbulalbrosu a răspuns:

Sunt simple reclame mincinoase prin care se niste smecheri reusesc sa traiasca destulde bine, de pe urma credulilor care sunt dispusi sa plateasca sume mari de bani in mod absolut INUTIL. Marimea penisului este determinata prin informatia genetica pransmisa de parinti si stocata in ADN-ul fiecarui individ. Dimensiunile penisului atat ca si lungime cat si grosime NU se pot modifica prin procedee medicale sau empirice, la fel cum NU se poate modifica nici lungimea mainilor, a picioarelor sau a inaltimii tale. Marimea tuturor organelor existente in exteriorul cat si in interiorul corpul nostru, sunt stabilite GENETIC prin codul informatic transmis de catre parinti. Trist dar adevarat, va trebui sa te obisnuiesti si sa te multumesti cu ceea ce te-a inzestrat natura. Sanatate!

| MrSnow explică (pentru corbulalbrosu):

Nu. N-am probleme, dar intenționam să aud și alte păreri

| relian a răspuns:

Tiai raspuns singur la intrebare laughing De incercat incearca naivii doara.
Scula nu-i os sal maresti, daca ar fi fost os l-ai fi putut mari sigur laughing