| Anonimm30 a întrebat:

Am visat ca fac sex dar nu am ejaculat in somn, de obicei asta patesc dar acum nu. Ma intreb de ce?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

In mod sigur, partenera era urâtă-foc

| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca polutia nocturna nu se produce de fiecare data, chiar daca ai vise erotice. Simplu... nu-i asa? big grin

| mihai69 a răspuns:

Oi fi visat vreo babă grasă urâtă. Nici eu nu aș avea orgasm la așa ceva...

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu este o regula sa ii dai drumul in somn. Este un vis, nu il controlezi. Nu cauta o explicatue pentru asta, ca nu te ajuta cu nimic.

Bafta ^_^

| Emilian65 a răspuns:

Nu ai ejaculat pentru ca nu ai fost suficient de excitat.