| pisioi a întrebat:

Am visat de 2 ori ca eram insarcinata:prima data am visat ca am nascut foarte usor iar a 2a oara am visat ca eram insarcinata in 3 luni jumate aproape.imi placea ma simteam bine insa nu stiam ce o sa fac cand voi ajunge acasa si ma vor vedea. nu stiam ce sa fac. m-am dus acasa la profesoara mea cu care ma inteleg cel mai bine si i-am spus, dupa am mers cu ea si am facut avort., insa imi parea rau ca am facut. ce poate sa insemne?

Răspuns Câştigător
| Zuzu6235 a răspuns:

Inseamna ca vrei sa fii mamica. si daca nu vrei sa faci avort inseamna ca iti pasa de copil si nu vrei sa il arunci.si daca ai visat de 2 ori inseamna ca vor fi gemeni tongue

3 răspunsuri:
| Christal a răspuns:

Nu inseamna nimic. am avut si eu astfel de vise. stai linistita:* chiar nu inseamna nimic.este probabil un gand care te macinahappy

| manuelaaa a răspuns:

Din cate stiu eu viata(nasterea) inseamna moarte:-s,dar oprirea vietii(avortul),poate insemna iad,sau din contra,salvare. Oricum,eu zic sa nu iti faci griji in privinta visului,nimeni nu o sa iti spuna cu exactitate ce inseamna,si, daca se va intampla ceva rau(sau bun) zilele acestea, vei sti ca visul a fost un semn.happy sper ca te-am ajutat:

| scump3tea a răspuns:

Deci visurile sin cauza daca te gindesti foarte mult la ceia ce visezi.Deci poate tu inainte te gindeai cum ar fi sa fii insarcinata, sau cum e cind nasti si creierul tau peste noapte tia cauzat gindirea.Deci nu iti fa griji.Totul e ok.