| Medicinallx3 a întrebat:

Am vorbit cu el, din nou. Mă îndrăgostesc big grin. Am râs mult, mi-a spus că ii place că sunt mai nebunatică. Doamne ce perfect e. Am făcut rost de numărul lui de telefon. Ce aş putea săi scriu? Dar nu chestii romantice... ceva amuzant că aşa ii plac lui.
Mulţumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| DNSK a răspuns:

Un banc, o povestioara, ceva amuzant ce ti s-a intamplat in ultima vreme.sau deschide un sb de discutie interesant

| Medicinallx3 explică (pentru DNSK):

Mulţumesc mult, m-a ajutat mult big grin.

| DNSK a răspuns (pentru Medicinallx3):

Ti-a scris prietena mea, nu eu.dar cu mare placere

13 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Treci peste introducere, spune-i direct ce doresti de la el. Nu te va refuza!

| FastAndFurious a răspuns (pentru neutrino):

Sigur si in 3 zile e gata relatia.

| Vix999 a răspuns:

Absolut nimic...nu incepe sa tragi tu de ei ca nu ajungi nicaieri. Daca te place o sa te mai caute el...si abia dupa ii poti trimite chestii.
Asa. daca el nu ti-a dat numarul lui ci ai facut tu rost de el...si chiar daca ti l-a dat el...pari mai interesata decat este cazul.

| Medicinallx3 explică (pentru Vix999):

El mi-a cerut numărul, după care ii l-am cerut şi eu big grin.

| Vix999 a răspuns (pentru Medicinallx3):

Indiferent de modul in care ai facut rost de numarul lui, el e cel care trebuie sa te caute nu tu pe el. Daca ti l-a cerut el, cu atat mai mult...asteapta sa dea el un semn.

| Medicinallx3 explică (pentru Vix999):

Mulţumesc, dar am vorbit deja prin mesaje şi chiar destul de mult, ascum sper să mă sune big grin.

| DNSK a răspuns (pentru Medicinallx3):

Ma bucur ca ai vb cu el. nu trebuie sa te iei dupa gurile astea care spun ca daca il cauti tu nu e ok sau ca nu dureaza...nu-i deloc adevarat.iti spun din experienta ca nu decazi in locul lui si nici nu pari fraiera, ci dimpotriva.ai doar de castigat.s-au schimbat vremurile. multa bata big grin

| FastAndFurious a răspuns:

Sa te sune el intai! te orientezi dupa aia. Ma plictisesc fetele care trag de mine.

| anutatuca a răspuns:

Spune-i vrei sa facem;; lugu lugu''
laughing

| Doreliana a răspuns:

Eu i-as scrie: vrei sa facem ceva nebunesc?

| izabelaaa21 a răspuns:

Nu trebuie sa ii scrii ceva amuzant doar ca sa il impresonezi, ca i place sa fi mai nebunatica fi cum iti place tie, si sigur o sa ii placa si lui, bafta multa