| popcorn a întrebat:

Cunosc o fata...imi cam place de ea, dar nu prea vorbim. Nu de mult, a facut rost de numarul meu te telefon, si am vorbit diverse. Ne-am si intalnit de vreo 2-ua ori si am intrebat-o daca ma place, iar ea mi-a raspuns ca ma place, dar nu este sigura pentru ca acum o,, asalteaza,, mai multi baieti si sa nu ma indragostesc prea tare de ea, deocamdata.
Ce sa fac? thinking Vreau cat mai multe raspunsuri

4 răspunsuri:
| EuCuTine a răspuns:

Pai spune-i sa rezolve razboiul. Crede-ma ca te place daca te a sunat. Spune-i ca daca te a sunat ca te place si vezi ce reactie are.

| Puppetzz a răspuns:

Bine ca nu v.ati intalnit de vre. o 2-oo ori laughing

| Magda267 a răspuns:

Ia-ti inima in dinti si cere-o de prietena, pana nu ti-o fura altul! spune-i ce vrei de la ea! Bafta!

| popcorn explică:

Pai i-am zis daca vrea sa fie prietena mea si tot asa mi-a zis, ca nu stie ce sa faca deocamdata