| Nikcoletta a întrebat:

Am vorbit pe internet cu un baiat timp de o lună dar nu-l cunosc personal pentru că el este din alt oraş
i eri aveam treabă şi nu i-am raspuns ​la apel iar el m-a blocat pe Facebook
si pe nr de telefon îmi dă ocupat.
Nu pot sa-mi dau seama ce are s-a suparat ca nu i-am raspuns? sau e posibil sa aiba altă prietenă? nici măcar
nu a spus ca mă blochează

18 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ei,si?
N-ai pierdut nimic, dimpotriva!
E imatur si prost crescut, obisnuit sa aiba ce vrea, cand vrea.Nu-mi imaginez ca ti-ar fi placut sa devii mica lui sluga,nu?
Mama lui l-a crescut ca pe un mic tiran si daca ii merge cu ea,isi imagineaza ca tafnosenia lui prinde la toata lumea!
Posibil sa se razgandeasca singur si sa reapara din neant, blocheaza-l si tu, sa fii linistita de acum incolo din partea lui.
Si cauta un alt baiat sa vorbesti, daca simti tu nevoia.
Niciodata sa nu cedezi in fata rabufnirilor isterice si a pretentiilor exagerate ale celorlalti.

Ti-a dat block si pe telefon si pe Facebook, ii poti da si tu, sa nu te mai deranjeze.Nu te merita, esti mai buna de atat!

| RAY a răspuns (pentru greece12):

Ce vezi matur în a vb cu una online? Sunt curios,e adevărat ca vrem sex,ce sa vrem prieteni cu voi, da vrem sex și voi știți și profitați de timpul nostru, asa am pățit și eu, ipocrite și ipocrite, zdrențe, tar fe

| greece12 a răspuns (pentru RAY):

Nu tin minte sa fi vorbit cu nimeni online,matur sau imatur.
Copilul ala teribil cu care a vorbit ea da,este imatur,nu discutia in sine,nu despre asta ne spune ea.
Iar tu ar fi bine sa rabufnesti acolo unde ai descoperit aceste ipocrite, zdrente si ce-ai mai spus, nu la raspunsul meu frumos, sa mi-l umpli de noroiul refularilor tale.
Te respect cat ma respecti, dar nu ma obliga sa urc respectul in pod!

| RAY a răspuns (pentru greece12):

Nu la asta m-am referit eu, am spus ca nu poate sa se numească relație după o luna de online, și ca a blocat o pentru ca nu a obișnuit ceea ce vrea el, atât, cât despre cuv alea sunt metaforice și sunt valabile ambelor sexe, eu spun sa caute doar real, sunt atâtea aplicați, răspunsul e frumos, ca toate

| wildthing a răspuns:

Daca avea si alta fata, nu te bloca, pentru ca nu avea nici un motiv...ci ar fi mers la doua capete. Ceea ce a facut el e o rabufnire de orgoliu, s-a suparat pentru ca nu i-ai raspuns.

| RAY a răspuns:

Ma bucur ca i-a venit mintea la cap, daca ești băiat cu creier știi ca tâmpeniile asta cu distanta sunt vrăjeală, tu ai știut ca vrea sex și te foloseai de timpul lui deși nu simți nimic, iar el a sperat la sex ca nu e gay sau asexual, voi credeți ca băieți de care nu va place nu au penis și vag în, ma bucur ca a luat decizia, nu se ajungea nici unde

| Violleta2022 a răspuns:

S-a suparat ca nu i-ai raspuns.
Nu-i nici o pierdere, doar un barbat imatur si temperamental.
Astia isi taie sansele singuri... iar tu bucura-te ca ai scapata de un asemeea specimen, inainte sa pierzi timp inutil cu el.

| Nirvanaaa a răspuns:

Lasa-l draga mea in pace, ca iti pierzi timpul aiurea. Dacă pentru asta te-a blocat, de felul lui se supără din orice și așteaptă sa fii la dispoziția lui tot timpul. Nu merita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii sunt mai suparaciosi din fire si iau lucrurile intr-un mod mai personal.

Poate sa fie suparare de moment datorata faptului ca poate el are un temperament mai coleric, intens, se aprinde repede din orice iar apoi se "stinge" la loc.
Poate ca in cateva zile va realiza ca a actionat la primul impuls si te va debloca.

Nu cred ca are prietena dar nu e exclus nici acest lucru.

Răspuns utilizator avertizat
| Aditu94 a răspuns:

Probabil baiatul era in cumpana: a da viteza femeii pe care o are si a o lua de la capat cu tine.ia veit mintea la cap si ti-a dat viteza, a preferat sa repare ce a stricat decat sa o ia de la zero cu tine..nu esti tu de vina, tu ai incercat, sunt barbati..si barbati pe aceasta lume..Eu sunt genul, atat de norocos incat intalnesc femei cum intalnesti tu barbati..si ma intreb daca chiar gresesc undeva in a fii normal, deschis, sociabil si modest. Dar daca vrei sa vorbesti cu cineva, iti staula dispozitie.

| 3824060673 a răspuns:

Niciodată să nu mai faci asta, oricine ar putea profita de situație, iar dacă vreodată vei vrea să cunoști un băiat adevărat și știe că ai făcut asta, te va ignora. Asta nu ar fi o problemă, dar ce faci dacă chiar îl placi și el pe tine? Vei avea aceeași neplăcută surpriză. Nu mai spune niciodată nimănui ce faci cu altcineva decât și doar în situația în care cunoști pe cineva, trece o bună vreme și după îți cere el asta, tu singură nu mai spune, ok? Succes în frumoasa aventură a tinereții! Fiți veseli mă puilor.

| RAY a răspuns (pentru 3824060673):

O luna de vb online, fiți realiști

| 3824060673 a răspuns (pentru RAY):

Îmi spui mie ce trebuie să faci tu. Chiar, fii 100% realistă

| RAY a răspuns (pentru 3824060673):

Poftim

| IoanVL a răspuns:

No problem, my dear. N-ai de ce să te superi. Dacă totuși îți cere iertare pentru comportamentul lui, iartă-l. Cred că oricine merită o a doua șansă.

E bine totuși să fii precaută în ceea ce privește persoanele cunoscute pe internet.

Și nu uita: iubirea adevărată înseamnă și respect, răbdare, asumarea responsabilității față de celălalt.

| RAY a răspuns (pentru IoanVL):

Ce iubire visați voi după o luna de internet

| Kranci123 a răspuns:

Eu pot sa inteleg pe baiat, mai ales daca nu v-ati vazut niciodata si nu i-ai spus in prealabil ca ai treaba s-a simtit poate inselat? Poate ii dai un sms si ii explici situatia, smsurile se primesc in mare parte si daca nnr este blocat. SI nu mai fiti voi asa rele femeielor! spalatoreselor! ati sarit cu gura pe saracu' om, nici nu il cunoasteti, bine nici ea nu il cunoaste dar asa ca gest...repede s-a facut colaitia femeilor aici.