| Bianca_Ursan_1994 a întrebat:

Am vrut sa aflu daca prietena e virgina sau nu.iar eu am pus degetul usor..usor..primadata cand am pus na durut-o..cand am impins ma tare putin a durut-o cand am impins i mai tare pana in capat a durut-o si mai tare...dar degetul al 3 lea a intrat tot..inseamnca ca e virgina sau nu e? va rog sfaturi si raspunsuri serioase!

21 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un pic de respect nu ai?
Apare după postarea prezentă: http://www.tpu.ro/......-rog-ceva/
Pa, pa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Era pana sa iti bagi tu nasul... adica mana

| mihai69 a răspuns:

Și nu ți-a zis să nu-i mai înfigi degetu-n ochi?!?

| Bianca_Ursan_1994 explică (pentru mihai69):

Da mi-a spus sa nu mai inping ca o doare!

| SefaTa97 a răspuns (pentru mihai69):

rolling on the floor)))))))))))))0

| Emilian65 a răspuns:

Tu ai vrut sa vezi daca prietena ta este virgina? Daca ai vrut asta de ce nu ai incercat direct cu penisul, si ai mai bagat si 3 degete. Cele 3 degete le-ai bagat odata cu penisul sau le-ai bagat separat?

| Bianca_Ursan_1994 explică (pentru Emilian65):

Pff da greu intelegeti toti de aici...nam pus 3 degete de odata ce nu intelegeti..doar unul ca te unul! cum ar veni ca am pus primul dupa aia am pus al doilea.dar n-am pus impreuna 3 degete! laughing

| Bianca_Ursan_1994 explică (pentru Emilian65):

Nu intelegi ca eu n-am bagat 3 degete de odata unul am pus asa incet dar mi-a spus ca o doare dupa aia am bagat al treilea deget ala mijlociu sa intelegi si am impins pana in capat dar nu m-a lasat pentru ca o doare si daca as fi dezvirginat-o cu mana atunci ar fi trebuit sai curga sange dar nu a curs! sper ca ai inteles asa ca ea este inca virgina!

| anonimg a răspuns:

Ar trebui totusi sa te intrebi care este motivul pentru care iti bati joc de ea, de tine, de parintii vostrii si de Dumnezeu.

| ywar a răspuns:

Pan' la urma ai folosit degetul si ai dezvirginat-o, dar cu mana. Tu cu altceva mi-e teama ca nu poti sa o faci. Cred ca prima experienta pentru o fata e tare importanta si de ea depinde foarte mult evolutia ei pe plan sexual. Eu cred ca i-ai lasat o amintire tare neplacuta.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Nimic nu este sigur, trebuie sa fii mai perseverent/a. Incearca sa bagi capul (ala de pe umeri) acolo, vezi daca intra. Daca intra, inseamna ca probabil nu mai este virgina.

| Bianca_Ursan_1994 explică (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Bagati tu capul acolo ca nu gandesti cum trebuie poate iti revi laughing

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru Bianca_Ursan_1994):

L-as baga dar eu nu am nevoie sa fac astfel de determinari.

| grab a răspuns:

Daca aveai 8 degeta la o mana bagai 7?
terminati cu prostiile cu degetele, aveti alt organ special pentru asta...degetele lasati-le mai pentru batranete big grin

| Legiuitoarea a răspuns (pentru grab):

Bună.
Bravo pentru răspuns!
Pa, pa.

| somebodythatiusedtoknow a răspuns:

Incerc sa-ti raspund serios la intrebare, dar mi-e imposibil sa nu te intreb de ce i-ai bagat, omule, 3 degete? Daca fata ti-a zis ca e virgina, tu asa o testezi? Din punct de vedere fiziologic, ai dezvirginat-o, ce alt raspuns mai vrei?!

| Bianca_Ursan_1994 explică (pentru somebodythatiusedtoknow):

Stai kalm ca nu am pus 3 degete de odata. unul pe rand am pus..intelegi..nu 3 de odata ca atunci si eu imi dadeam seama ca nu mai e virgina! dar n-am pus 3 degete impreuna!

| somebodythatiusedtoknow a răspuns (pentru Bianca_Ursan_1994):

Atunci hai sa-ti raspund la intrebare, sa te lamuresti. Fiziologic, sunt sanse egale sa fie virgina sau sa nu fie. Depinde de elasticitatea himenului ei. Dar daca ne referim din alt punct de vedere, o fata isi pierde virginitatea la primul contact sexual.

| Bianca_Ursan_1994 explică (pentru somebodythatiusedtoknow):

Am mai incercat si sa stii ca o doare cand pun degetul..inseamna ca e virginahappy

| Bianca_Ursan_1994 explică (pentru somebodythatiusedtoknow):

Inteleg da nu cred ca am dezvirginat-o cu degetul pentru ca un deget am pus nu 3 cum spun alti de pe sait iar am mai incercat dar cand pun degetul imi spune ca o doare inseamna ca e virgina!

| somebodythatiusedtoknow a răspuns (pentru Bianca_Ursan_1994):

Bine ca-mi dai lectii laughing Virgina e pana la primul contact sexual. Asa ca, lasa prostiile cu degetul