| SophieHoran a întrebat:

Am vrut sa o fac cu un baiat, si cand am vazut ca o are super mica, m-am imbracat si am plecatbig grin. Dar as vrea sa mai vb cu acel baiat, oare o sa reusesc?:S

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca a inteles de ce ai plecat,nu mai poti,l-ai jignit.
Oricum,de ce ai vrea sa-i mai vorbesti din moment ce numai dimensiunea te interesa?
Pt tine e doar un obiect sexual,nu-l consideri fiinta umana cu creier,suflet si calitati!
Si, pe urma, va suparati cand va suteaza baietii de nu va vedeti!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Cum o are? Super-maca? Ce fel de specie mai e şi asta?

| Razvan a răspuns:

Pot sa iti dau o veste proasta? Nu exista penisuri de 30.Stai,nu plange inca.Te pot satisface si "juniorii" daca ii lasi.Sau eventual te poti muta in Africa ca baietii de acolo o au super mare

| Klepto a răspuns:

Ce termeni de masurare/descriere mai aveti voi generatia noua...
Poate o am si eu "super maca" si nu stiu.
Este ceva de bine "super maca"? sa stiu daca mai spui cuiva asa ceva.

Poate o fi un trend nou si o sa ne prinda pe toti.Nu o sa mai fie "cool" sau "super" o sa fie "super maca".
Dar totusi de la ce vine "super maca"?
O fi o abreviere de la cuvantul "macara" ca daca este asa atunci si eu am o "super maca".

Sau poate tu vrei sa dai lovitura pe piata muzicala asa cum a facut si Banica jr? El cu Super Love tu cu "super maca"? As vrea sa aud un astfel de duet.

| NickiMinaj a răspuns:

rolling on the floor esti idolul meu.

| Zady a răspuns:

Miram-as sa mai vorbeasca cu tine, dar nu trebuie sa fie nrapata mare, ci mica si jucausa.si pana la urma cata vreme-ai nas si limba, legea p****i nu se schimba

| Alex0194 a răspuns:

Nu te mai astpta ca cele din filmele porno cu negri happy

| juicymoistureXD a răspuns:

You sux. ce mai vrei de la ala daca iti pasa doar de dimenisune? exista sex shop`uri. ia-ti un "dildau" si gatathinking

| Miki_9341 a răspuns:

Bu cred pentr ca l-ai facut sa simta prost! doar sa ii explici de ce ai plecat sa inventezi o scuza.Succes!