| AlecutzaAle a întrebat:

Anul trecut cand eram la scoala un baiat ma tot tachina, si toti colegii imi spuneau ca ii place de mine si imi placea si mie de el asa ca ne-am cuplat! dar cand am fost cu el ma ignora, nu ma baga in seama si mi-a dat papucii! in vacanta de vara ( in care eu am fost plecata in alt oras toata vacanta ) imi tot trimitea mesaje ca ma iubeste si ca nu mai poate de dorul meu! ei bine asa au trecut zilele de vacanta si a venit ziua in care incepea scoala! la noi s-a tinut in parcul principal! dupa terminarea programului am mers cu el si cu inca cativa prieteni in parc! si eram vreo zece si intr-un balansoar incapeau trei si erau doar doua balansoare! el s-a asezat pe un balansoar intr-un capat si un baiat in celalalt capat si mai era un loc langa el si mi-a zis : haide aici sa stai jos! si o colega de-a mea a vazut si a vrut ea sa se duca dar nu a lasat-o sa se aseze! Asa ca m-am dus eu si m-am dus eu si m-am asezat langa el! el m-a luat in brate si au vrut niste colegi sa ne dea bara in bara dar eu find la mijloc am zis ca nu am de ce sa tin si el mi-a zis : pai doar nu te tin eu? si atunci am zis ok! iar atunci cand au inceput sa ne ea m-a luat in brate cu ambele brate iar cand s-a terminat mi-am pus capul pe umarul lui si i-am zis ca o sa plec la Bucuresti si a zis ca isi taie venele fara mine si am zis ca il iau si pe el cu mine si a zis ca dormim in acelasi pat! dupa cateva zile l--am intrebat cu ce se imbraca la scoala si a zis ca nu stie ca pica dulapu pe el si i-am zis ca ma duc acasa la el sa ii aranjez dulapul deoarece atunci mi-l aranjam si eu si i-am zis sa ma tina la el peste noapte si a zis ca este o problema ca nu are prezervative! si i-am spus ca es as dormi cu el in acelasi pat dar atat! el m-a intrebat daca as vrea sa o facem si eu i-am zis nu stiu si bla bla... si la scoala iar ma tachineaza si din greseala m-a lovit putin si i-am zis sa imi dea pupa sa imi treaca si mi-a dat iar azi m-am dat cu luciu de buze la sfarsitul orelor si m-am dus la el si i-am zis : hai sa te fac sa stralucesti si l-am pupat pe obraz si am plecat! ce ziceti de povesttea me de dragoste! funda

7 răspunsuri:
| serendipity8300 a răspuns:

Multe detalii....si copilaroasa.

| plasticsmile a răspuns:

Hm, nu te supara dar suna a copilarie happymacar prezinta o varsta ca lumea sa isi poata da cu parerea happy. este oke daca va intelegeti cam ce asteptari ai sa spuna lumea? happyca dc te tachineazA? el stie asta

| Gaviota a răspuns:

Foarte frumoasa povestea ta:*:*:*..Sa iubesti este cel mai frumos dar!

| neutrino a răspuns:

O expunere fara nici o noima si de prost gust.

| τττ a răspuns:

Plictisitoare...

| Zeref a răspuns:

Esti o copila, proasta si alintata.Grow Up

| NaaaNeeeLyySsTTuu a răspuns:

Foarte frumoasa...Dar baiatul cam obraznic in ziua de azi orice baiat se gandeste doar la SEX daca te cuplezi cu cineva nu inseamna ca imd poti sa faci dragoste! Pe vremurile mele cand eram copil mai intai ne cunosteam, mergeam la un suc... si altele abia dupa doi ani de zile am facut dragoste si eu aveam 19 si ea 18 deci nu este asa nu din prima SEX.