| pisicutza_7425 a întrebat:

Am o mica problema si nu stiu ce sa mai cred, am la mine la scoala. un baiat care ii in clasa a 8, si eu intra 7, de cateva saptamani imi cam da atentie, de cate ori se uita la mine zambeste. si se uita insistent la mine, tot vine si ma ia in brate sau face catre mine "sa-i dau o gurita", sau ma tachineaza, acum de cateva zile incepe sa imi placa de el. numai ca azi, am pus pe un amik de-al lui sa-l intrebe daca ar vrea sa fie cu mine si o zis ca nu., dar intr-o pauza m-am enervat un pic pe el, si l-am impins din spate, si mo luat pe sus si mo invartit pe sus acolo pe hol., dupa ce m-a lasat jos m-am dus la mine in clasa si m-am asezat pe un scaun,. si era usa deschisa. si o intrat sa vada daca sunt bine. si mi-o luat apararea atunci cand un coleg de-al lui o vrut sa ma loveasca., si o trecut ora si in cealalta pauza, o venit la mine si am vorbit cu el un pic. si face ca de as fi fost un pic mai mare ar fi fost cu mine, dar eu nu inteleg pentru ca el o fost si cu fete de a 5 ...intrebarea ii credeti ca ma place?

Răspuns Câştigător
| onnela a răspuns:

Uite cred ca da te place, poate ca atunci cind a fost cu fete de a 5 a s-a dezamagit de aceea cred ca acum ar vrea sa incerce cu una mai mare, pentru ca el sa te vrea cu el trebuie sa-i arati ca esti mai matura, dar ca sa-l faci sa inebuneasca dupa tine ignora-l, atunci o sa aiba mai mare interes sa te cucereasca happy

3 răspunsuri:
| Violetta2303 a răspuns:

Cred ca te place si face asa doar sa te innebuneasca pe tine. Portate cu el la fel dar nu-i spune cal placi nu ii mai spune asta. Cand va vedea ca trec zilele si u nu ii mai spui asta iti va spune el:* Fundabig grin?

| RoXyyR a răspuns:

Daaaaaaaaaaa normal ca te place se vede dupa cum se comporta si poate te intrebi de ce a zis nu prietenei tale la intrebarea daca vrea sa fie cu tine paiiii crede-ma ca asa st baietii... sfatu meu e ca dadca iti place de el ar fi bine sa vb cu el pe mess sa ai nr lui de tel siiii cu siguranta o sa fii iubita lui ai sa vezi ca am dreptate sper ca te am ajutat

| Leon16 a răspuns:

Fato din cei miai zis tu aici cred ca 70-80% el te place! Si daca e putin timid incearca tu sal cuceresti+intreaba colegi deai lui despre el ce cred ei despre el e foarte important![FUNDA:X]