| anonim_4396 a întrebat:

Anul trecut unui baiat ii placea foarte mult de mine.Eu nu prea il placeam asa ca nu i-am dat prea mare importanta.
Zilele trecute insa l-am vazut la patinoar si s-a facut foarte dragut de cand nu l-am mai vazut.Cred ca acum eu m-am indragostit de ellaughingAm vazut ca se uita la mine dar nu a venit nici macar sa ma salute.Nu cred ca ma mai place.As vrea sa fiu cu el, credeti ca mai am vreo sansa?

4 răspunsuri:
| lovedy a răspuns:

Incearca sa faci tu primul pas daca te-a placut e imposibil sa nu mai simta nimic pentru tine... oricum vorbeste cu cineva care il cunoaste si roaga-l sa va intalniti tot la patinoar si te prefaci ca nu esti atenta si dai peste el si incepeti sa vorbiti.Mult succes:* fundita?

| pauula a răspuns (pentru lovedy):

Multumesc de sfat:*Am inceput sa vorbesc cu el, dar nu sunt prea sigura

| ela2012 a răspuns:

Pai simplul fapt ca atunci nu l-ai prea bagat in seama l-a facut sa nu aiba curajul sa te salute, asta nu inseamna ca nu-i mai place de tine j mia ales ca te privea. Sansele sunt multe insa trebuie sa stii sa profiti de ele... cauta-l si vorbiti deschis despre sentimente!

| andrey23 a răspuns:

Cum tu nu prea i-ai dat prea mare importanta, asa o sa faca si el cu tine! happy