| nustiu_4390 a întrebat:

Pff
am o problemastraight face mare zic eulaughing
anul trecut in scoala noastra a fost un schimb d'asta de experiente, noi am fost in Germania si ei au venit la noi.
cand am mers acolo, nu l am observat
insa, cand au venit m am indragostit de un tip.thinking
noi dadeam petreceri in fiecare seara, intr o seara mrg, s a terminat petrecerea nj ce si trebuia sa plecam[veneau 2 parinti cu 2 masini si ne duceau pe toti [baietii mergeau cu o masina si noi, felete cu alta]. nu am mai avut loc in 'masina fetelor' si am mers la ei.[eu cu o tipa].
mrg, am urcat in masina, m am inghesuit acolo[langa el], a vazut ca nu prea sa steam bine si m a intrebat 'it s ok?' si eulaughing'yeah', a vazut ca nu prea puteam sa stau bine si m a luat la el in brate.asa am stat tot drumul.isi tinea mana pe mijlocul meu si ni se atingeau capuile[suna ciudat, stiu!laughing.] pentru ca ne uitam la niste poze.mrg
[in aceeasi seara am primit o provocare sa l sarut si am facut othinking]
cred ca ma placea!straight face si eu il placeam da' na.
acum, imi e oarecum rusine sa vorbesc cu el.nu stiu ce sa l intreb, ce sa vorbbesc cu el.

voi ce credeti? chiar ma placea sau e doar in imaginatia mea?
siii aveti idei, ce sa vorbesc cu el?thinking

Răspuns Câştigător
| ZEU93 a răspuns:

Da,nu rata sansa si vorbeste cu el tongue

2 răspunsuri:
| emiitzzy a răspuns:

Idei am o gramadAlaughing pai de ce nu va cunoasteti mai bine dar stii cum ii ssar putea sa ii place de tine santmulti baieti care se indragostesc de la primul saruttday dreaming dar el pleaca inapoithinking pentru ca daca daa scuze degeaba va placeti unul pe celalalt pentru ca o relatie la distanta oricata iubire ar fi nu rezista ma refer in aolescenta u poti intalnii baieti noi el fete noi si va uitati unul pe celalalt am trecut chiar acum prin asta si crede-ma i naspa si greu pe deasuprasad dar daca e aici si vrei sa traiesti momentu iesiti in oras plimbari parc nu te rusinaa ca nu ai de ce e firesc sa il placi poate e super dragut si detreabasmug pune-i tot felul fde intr sa aflii cat mai multe despre el muzica preferata ce face in timpul liber cum i place sa se distreze care a fost cea mai lunga relatie al lui cum vede el fata perfecta daca ia pl sarutul de la tine daca iubeste animalele ce mancare preferata are daca ia lacut la noi in Romania daca iar mai pl sa vina nu i-ar placea sa se mute aici l-ai putea ajuta sa invete limba noastra;batting eyelashes petrece mai mult timp cu el doar ca ai grija la sfarsit cand va urma sa plece daca pleaca inapoi sa nu suferi tu dupa el prea multsad bafta sa ai si lasa rusinea!:X:X:X

| OnNne a răspuns:

Hmm daca e adevarat tot ce ai zis, crede-ma chiar te placebig grin fa tu primul pas mai binehappy el e baiatu dar daca iti place de el e mai bine sa faci tu primul pas tongue