| ray_1368 a întrebat:

AR fi cam doua intrebari in una, deci.
In a doua zi a menstruatiei am avut contact sexual, mentionez ca nu a ajuns in vagin nici lichidul preejaculator, dar eu imi fac ca de obicei probleme sa nu fiu insarcinata.Stiu cand e perioada fertila si eu si iubitul meu avem mereu grija si ne protejam dar asta a fost o incercare.Credeti ca exista vreo posibilitate sa fi ramas insarcinata?
De doa zile ma doare stomacul si prima data m-am speriat, dar nu are legatura cu vreo posibila sarcina deci si asta m-a pus pe ganduri.

Răspuns Câştigător
| Kitty999 a răspuns:

Salut,la mine tot asa e problema ca at cind ma doare ceva deodata imi pun intrebarea dar poate sint insarcinata? nu te teme totul e bine daca el nu a ejaculat in tine, si plus la asta in perioada menstruatiei sansele sunt mia mici ca sa ramii insarcinata happy dar daca totuhsi iti faci griji fa un test de sarcina si atit... happy funda?

1 răspuns:
| anka89 a răspuns:

In timpul mestruatiei sunt sanse de 1 la un 1000000 sa ramai insarcinata, adica nici una nu ramane insarcinata in timpul menstratiei, si eu am incercat si m-a durut stomacul catava zile dar nu am fost ingrijorata.asa ca nu fi nici nu tu.