| Cinenumastie a întrebat:

Ar fi ceva gresit daca prima intalnire ar fi la patinoar?

16 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Deloc!
Sunteti inconjurati de o mare de lume vesela,de muzica, veti zambi amandoi fara sa va dati seama, va veti tine de mana sa nu va rataciti si, daca aveti parte de vreun accident, e un motiv cuminte de imbratisari!
E minunat!
Distractie placuta!
happy

| Zenithf a răspuns:

Daca nu va stiti da cu patinele, da. laughing
Altfel, este o idee excelenta. In plus, denota faptul ca stii ceva despre ea (ca-i place sa patineze), deci ca esti interesat de ea, ceea ce ii va spori si ei interesul.

| fabiola a răspuns:

Ar fii. daca e pasiune comuna!

| mona a răspuns:

nu ar fi gresit, ar fi chiar romantic

| DizzyRawrr a răspuns:

Nuuu.
Ar fi chiar foarte frumos. Asta dacă ştiţi să patinaţi.
E şi mai bine dacă ştii tu, şi ea nu ştie. O poţi învăţa tu. Muuulte îmbraţişări. laughing).
Să vă ţineţi de mână pe patinoar ar fi aşa de cuuute :3
Oricum, e un loc foarte ok pentru o prima întâlnire. Şi dupa aceea puteţi să mergeţi la un ceai, sau ceva, undeva la o cafenea din zonă. Nu o pune sa umble mult. laughing)
Succes! >:d

| RAY a răspuns:

Da poate aluneca in bratele tale si ramane gravida, nu e ok important e daca te place fizic, personalitate, nu unde o inviti o poti invita si in copac sa priviti orasul

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu e nimic gresit.

| Dariusuu a răspuns:

Nuu.

Ar fi frumos, crede-mă.

Numai bine îţi doresc.

| Danysan a răspuns:

Mi se pare ceva Dragut si Inedit -Ai grija sa nu va sparge-ti capu si sa fie o Intalnire de care sa iti aduci aminte mult timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, este ca si o plimbare cu barca, vara. Asta numai daca stiti amandoi sa patinati, degeaba stie doar unul dintre voi ca tot va rupeti fundurile laughing

| gingergirl1 a răspuns:

Nu,ar fi chiar misto! Cel putin mie mi-ar placea!happy Nu prea stiu eu sa patinez dar ar fi ocazia perfecta sa "ma invete"sau sa ma tina de brat laughing

| Florenta16 a răspuns:

Nu, nu ar fi gresit. Suntem fete si ne place sa patinam, si sa ne prefacem ca macar stim ce sa facem pe patine. Ne place faptul ca mai exista baieti care iau initiativa si invita fetele intr-un altfel de loc. Bineinteles, este si un avantaj, pentru ca daca nu stie ea sau tu sa mearga pe patine, va puteti invata reciproc, si daca aluneca, macar iti aluneca in brate. Ar fii dulce si romantic. Asa ca bafta, si propune-i asta. Nu va refuza!

| contαbαndonαt a răspuns:

Nu, atata timp cat stiti amandoi sa patinati.

| unknøwn a răspuns:

Este foarte important ca unul din voi să nu ştie să patineze.
Aşa... când o să cadă o să o poţi să o ridici prinzând-o de fund sau de sâni, fără ca măcar să-şi dea seama sau să se supere. Aşa de început, să te acomodezi cu fesele sau sânii ei.
Dacă te ridici tu...şi mai bine. Te faci că din greşeală nu ai nimerit mâna, şi pac o iei de fese.
Da subtil, să nu te vadă restul retarzilor din jur.

| darnme a răspuns:

Mai, mie chiar mi-ar placea o prima intalnire la patinoar laughing. Ce ai de pierdut? E iarna, vine Craciunul... e atmosfera perfecta pentru asa ceva. Have fun!

| TudorGamer a răspuns:

Pai ar fi in regula dar este putin copilaros