| laura1688 a întrebat:

II gresit daca faci dragoste la prima intalnire?

Răspuns Câştigător
| Nolkyz a răspuns:

E gresit doar daca tu crezi ca e gresit.

11 răspunsuri:
| oanard174 a răspuns:

Da pentru ca tipu te considera o femeie usoara.si nici nu e normal sa vrei asta ca femeie de la prima intalnire.da sa o si faci.

| doc69 a răspuns:

Daca pe amandoi va ia valul e ok...nu iti opune insa toate asteptarile in asta sau sa consideri ca daca ai facut dragoste din prima poate fi un angajament pe viata... timpul se traieste clipa de clipa.cu cat mai multe bune cu atat mai frumos

| KidDaCuOcHiAlBaStRi a răspuns:

Depinde.daca cunosti persoana aceea.gen e un amic sau nu stiu etc. intelegi tuwinking. s-ar putea sa nu fie o problemawinking daca este pentru prima oara atunci asta ar insemna un gest stupidwinkinghappy funda!?

| Lur656i a răspuns:

Da. daca esti curva, nu e gresit.

| Claudiu2011 a răspuns:

Dupa parerea mea este gresit pentru ca va cunoasteti foarte putin, o sa i lasi o impresie gresita de fata usoara, baietii cauta fete de astea pentru relatii de o seara, doua maxim, daca vrei sa fii genu asta de fata nu te opreste nimeni.acum decizia ramane la tine, ce vrei tu sa fii.eu sunt baiat si stiu cum gandesc baietii poate nu toti dar marea majoritate.

| laura1688 explică (pentru Claudiu2011):

Ciao spui ca o sa las o impresie proasta nu? dar de ce si voi baietii ce impresie lasati si voi faceti la fel dar la voi ii altfel ar trebui sa fim egali

| Kathya a răspuns:

Cam da. Pentru ca ii vei lasa o impresie nu prea buna. Adica de ce sa faci dragoste la prima intalnire? Nici nu il cunosti bine, plus ca sunt o multime de boli care le poti lua fara sa stii :*

| Blackhoneybun a răspuns:

Nu, nu este, Eu am facut si a mers foarte bine cat a mers happy Bft!

| Pintea_Adrian_1991 a răspuns:

Ai rodik bagalas tat...de la prima intalnirelaughing

| danuta2012 a răspuns:

Faci ce simti, la a cata intalnire vrei tu. Nu mai suntem in ziua in care conteaza ce zice lumea, tu daca vrei sa intretii relatii sexuale cu un necunoscut, tine doar de moralitatea ta. happy

| Silviu-Cosmin_Codău_1993 a răspuns:

Eu unul am o conceptie. Femeiele care nu fac sex de la prima intalnire nu stiu sa faca sex. Le e frica sa arate asta. Ele se gandesc asa "Intai ma iubeste baiatu, apoi ma fac de ras ca nu stiu sa fac sex."