| Frigider a întrebat:

Ar fi ok daca as avea o relatiie de o vara cu un baiat de 24 de ani? eu am doar 15 ani... el zice ca ma iubeste, eu clar il iubesc dar nu stiu ce sa cred... Oare vrea sa isi bata joc de mine? Are asteptari sexuale?

Răspuns Câştigător
| iulyluvy a răspuns:

Da
sa nu ai incredere in baieti mai mari de 5 ani!
Spune-i sa te astepte 4, 5 ani ca sa va puteti casatori daca vrea o relatie sexuala si spune-i ca daca baga divort tu nu il accepti dar asta doar daca te intreaba

7 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Nu, eu cred ca vrea sa jucati Monopoly

| Frigider explică:

El e genu de baiat copilaros nici nu se vede ca are 24 de ani,, umbla prin cartier nu are slujba ii trimit bani parintii. Sa nu credeti ca e vreun cocalar din ala scarbos. e chiar un baiat ok nici nu arata de 24 de ani mai mult de 17 nu ii dai. Se vede clar ca nu e destul de maturizat iar prietenele lui ai avut o varsta intre (16-19 ani ) ani cu care a avut relatii de durata happy

| Azµre a răspuns:

Tu ce crezi? daca mai arati si bine, e clar ca asta vrea

| dreamgirl94 a răspuns:

Well..si eu am avut o relatie de genu, tot de o vara doar ca eu am gresit ca am pus sentimente.in relatiile astea nu se pun sentimente si da, la un moment dat va avea asteptari sexuale.e alegerea ta daca vrei sau nu

| iulyluvy a răspuns:

Numai ai grija
din ce oras esti?
daca din Bucuresti ai grija ca am auzit ca este un barbat tanar care colectioneaza fete de 16 ani moarte da fix in ziu in care o implinit 16 ani doar le omoara...

| xxs22 a răspuns:

Relatie de o vara? ce i asta f**** cu ceai si gata?rolling on the floor))))))

| Shi_Atat_Floryn_1996 a răspuns:

Mai bine lasa!