| anonim_4396 a întrebat:

Am fost cu un baiat foarte mult timp.eu nu cred ca ma iubeste dar el imi zice in fiecare zi! oare e adevarat? Il iubesc foarte mult dar mi-e frica sa nu ma foloseasca.eu as vrea sa-l uit dar nu pot...il vad in fiecare zi...nu stiu ce sa fac! ajutati-ma va rog! multumesc multlove struck

6 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Din cauza fricii de al pierde, nu mai poti vedea realitatea. Cauta sa nu mai fii atat de neincrezatoare, ca asta il oboseste pe prietenul tau.

| Linda a răspuns:

Daca nu vrei sa ai de-a face cu el, schimbi scoala, serviciul, etc pentru a nu-l mai vedea.
Daca te iubeste intentioneaza sa se casatoreasca cu tine. Daca nu este un orizont de timp in care sa va casatoriti inseamna ca doar se foloseste de tine. Data care nu e stabilita nu exista.

| SufletDeCopil a răspuns:

Bunabig grin. Daca-ti va spune cineva te iubesc, tu sa-i spui ca minte, caci iubirea nu se spune, ci se simntebatting eyelashes.

Nu conteaza cat de mult ma iubesti atata timp cat te prefacitonguebig grin

| anad a răspuns:

Din ce ai relatat nu reiese de ce v-ati despartit, de ce nu il crezi cand iti spune ca te iubeste si din ce cauza crezi ca te foloseste. Ti-a dat motive sa crezi aceste lucruri sau esti geloasa si suspicioasa? Acestea trebuie discutate deschis cu el si pana nu ai dovezi concrete bucura-te de viata si de el daca te iubeste!

| AnAiLuI a răspuns:

Asa a fost si la mine big grin
eu l`am provocat sa vad daca ma iubeste cu adevaratwinking
am luat o cartela de vdf el nu stia de ea logik si am inceput sa vb cu el prin sms la tel big grin
el de prima data imi zicea ca are prietena si eu ii ziceam ca sa fim amantilaughing dar nu vroia big grin
seara vine la mine imi povesteste sh incep sa rad big grin
dar mi-a zis ca ma iubeste doar pe mine si nu m`ar inlocui cu alta niciodata!
asa poti sa faci si tu big grin
app daca iti zice in fiecare zii te iubesc inseamna ca e ceva :X simte ceva pentru tinebig hug
bafta:*

| chrysa99 a răspuns:

Nu cred ca te foloseste daca iti spune in fiecare zi dar totusi trebuie sa fi sigura, Poate ar trebui sa ii spui