| Sierra667 a întrebat:

eu si iubitul meu ne-am despărțit acum 5 luni, am avut o perioadă in care ne uram reciproc apoi am inceput sa ne intelegem iarasi. Am incercat de atunci sa il fac sa se îndrăgostească de mine, am inceput sa ne vedem, iar recent am fost la el acasa si am facut activitățile pe care le faceam cand eram impreuna. El va pleca la facultate. Nu imi zice ca vrea o relatie dar vrea activitati sexuale. Cand am plecat de la el mi-a spus ca ma iubeste. Am devenit foarte confuză. Eu il iubesc si mi-as dori o relatie. Ce fel de comportament imi sfatuiti sa am cu el? El imi da o stare de bine si simt ca e totul pentru mine, vreau sa il fac fericit, el nu e un baiat rau care sa isi bata joc. Oare ma tine langa el doar pentu plăcerile sexuale?

12 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Evident că da. Mai ales că mai are încă o amică în afară de tine.

| Sofer a răspuns:

Ce relatie mai e aia fara sex?

| Sierra667 explică (pentru Sofer):

Faza e ca noi nu suntem impreuna, nu am facut sex cu penetrare dar as vrea pentru ca eu consider ca il voi pierde cand va pleca la facultate daca nu ii ofer asta

| BravoJohn69 a răspuns (pentru Sofer):

Mi se pare corect

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Mai sunt si alti baieti pe lumea asta! Daca vrea doar activitati sexuale e clar. Te vrea doar pentru sex. Doamne, bine ca nu mai am 15 ani, cum puteti fi asa naive!

| croissant a răspuns:

Draga mea, e posibil sa stea cu tine din placere. Iti spun eu nu te iubeste. Incearca sa te orientezi spre altceva nu la o joaca de copii

| MPersephone a răspuns:

Nu te respecta si tu nu vezi asta, naivitatea nu iti permite.
Esti libera sa faci ce vrei, dar s-ar putea sa regreti.

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Nu-i mai da pi*** decat daca inainte iti cumpara shaorma.

| IAR a răspuns:

@Sierra667
Fara sa te superi pe mine dar esti o fata proasta, auzi la ea "ca eu consider ca il voi pierde cand va pleca la facultate daca nu ii ofer asta".
Tu ca fata trenuie sa-ti alegi un baiat care sa aiba sentimente pentru tine si nu sa stea DOAR pentru sex, ce naiba sunt atatia baieti pe lumea asta nu s-a terminat la asta.

| BravoJohn69 a răspuns:

Da probabil

| Sierra667 explică:

Acum nu suntem impreuna

| GotzTheFather a răspuns:

Poti fi sigura
Ti-a zis ca te iubeste numai ca sa nu ai vreun dubiu